Svečana priredba povodom završetka nastavne godine

Autor: Jela Markušić, 24. 6. 2022.

Učenici i djelatnici naše škole u utorak 21. lipnja svečanom su priredbom obilježili kraj nastavne godine. Priredbu su himnom otvorile učenice Lorena Vlašić, Antea Lukač, Tasha Filipović i Sara Vranić nakon čega je ravnatelj škole Kristijan Gostimir pozdravio prisutne i najavio program. Program se sastojao od niza glazbenih točaka, dramskoga igrokaza te nagrađivanja učenika i njihovih mentora koji su ostvarili značajne uspjehe na natjecanjima znanja i sportskim natjecanjima na županijskim i državnim razinama, kao i ostalih djelatnika koji su doprinijeli radu i djelovanju naše škole. Ravnatelj je uručio i jubilarne nagrade djelatnicima koji su pokazali predanost i odanost Gimnaziji. Na samome kraju priredbe ravnatelj je nagradio najboljeg sportaša naše škole Hrvoja Vašarevića, najbolju sporašicu naše škole Leu Kozlinger i najbolju učenicu naše škole Enu Dvojak. Priredbu su vodili učenici Ivona Dakić i Marko Vidić.

Popis nagrađenih učenika i njihovih mentora potražite na Facebook stranici Gimnazije Petra Preradovića Virovitica.