Gimnazija Petra Preradovića

Kamo nakon osnovne škole?

Natječaj za upis u prvi razred

Obavijest

[OBAVIJEST] U školskoj knjižnici Gimnazije Petra Preradovića će se od 19. lipnja 2017. godine provoditi revizija knjižne i neknjižne građe. Kako bismo reviziju uspješno proveli, molimo sve učenike, nastavnike, radnike škole i vanjske korisnike da svu posuđenu građu vrate u školski knjižnicu najkasnije do 19. lipnja 2017. godine.
Evidenciju posudbe i zaduženja možete provjeriti u školskoj knjižnici svakog radnog dana od 8 do 13 sati ili na svojem profilu na mrežnom katalogu.

Predsjednica Komisije za reviziju, Andrea Grahovac, prof.

Popisi udžbenika za školsku godinu 2016./2017.

Autor: Josip Strija, 28. 6. 2016.

Opća gimnazija

Jezična gimnazija

Prirodoslovno-matematička gimnazija

Napomena:

Gimnazija Petra Preradovića / Trg bana Josipa Jelačića 16, HR-33000 Virovitica / www.gimnazija-ppreradovica-vt.skole.hr / ured@gimnazija-ppreradovica-vt.skole.hr