Dragi učenici,
nakon vaših prijedloga i dogovora na Vijeću učenika, obavještavamo vas da se od ovoga tjedna i na našoj mrežnoj stranici nalazi SANDUČIĆ POVJERENJA. U obrazac možete upisati sve ono što vas osobno muči ili prijedloge i primjedbe vezane uz školu. Pozivamo vas da prijavite sva ponašanja za koja smatrate da nisu u redu te svako nasilničko ponašanje koje doživljavate ili vidite pored sebe.
Osnovna ideja sandučića je da potpuno anonimno možete podijeliti svoja razmišljanja, pitanja, probleme… te na njih dobiti odgovor. Sadržaj sandučića bit će vidljiv isključivo stručnoj službi škole.
Uz pitanja na koja želite konkretan odgovor, možete staviti šifru, a mi ćemo vam pod tom šifrom dati odgovor. Odgovori na pitanja biti će dostupni na stranici škole, pod rubrikom SANDUČIĆ POVJERENJA.

pozdravljaju vas pedagoginja i psihologinja smiley smiley

Ispunite obrazac!

Pitanja označena znakom * su obavezna

* Upišite svoja razmišljanja, pitanja, probleme, komentare...