Gimnazija Petra Preradovića

Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.

Statut Gimnazije Petra Preradovića (28. 12. 2015.)

Kurikulum
Kurikulum Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2017./2018.

Kurikulum Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2016./2017.   Kurikulum Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2015./2016.

Godišnji plan i program rada
Godišnji plan i program rada Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2017./2018.

Godišnji plan i program rada Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2016./2017.   Godišnji plan i program rada Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2015./2016.

Etički kodeksi
Etički kodeks učenika Gimnazije Petra Preradovića

Etički kodeks nastavnika Gimnazije Petra Preradovića

Pravilnici
Pravilnik o radu   Pravilnik o provedbi postupka jednostavne nabave roba, radova i usluga
Pravilnik o radu školske knjižnice

Odluke i procedure
Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2018.)   Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2018.)
Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2017.)   Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2017.)
Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2016.)

Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2016.)

Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2015.)   Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2015.)
Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2014.)   Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2014.)
Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2013.)   Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2013.)
Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2012.)   Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2012.)

Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (2013.)

Procedura o praćenju naplate prihoda (2018.)   Procedura o praćenju naplate prihoda (2017.)
Procedura o praćenju naplate prihoda (2016.)   Procedura o praćenju naplate prihoda (2015.)

Procedura zaprimanja i promjene računa (2013.)

Evidencija ugovora - 2017.   Evidencija ugovora - 2018.

Izvješća o provedbi ZPPI-a
Godišnje izvješće o provedbi ZPPI-a za 2016. godinu (.csv)

Godišnje izvješće o provedbi ZPPI-a za 2016. godinu (.pdf)

Ostalo