Gimnazija Petra Preradovića

Statut Gimnazije Petra Preradovića (28. 12. 2015.)

Kurikulum
Kurikulum Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2017./2018.

Kurikulum Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2016./2017.   Kurikulum Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2015./2016.

Godišnji plan i program rada
Godišnji plan i program rada Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2017./2018.

Godišnji plan i program rada Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2016./2017.   Godišnji plan i program rada Gimnazije Petra Preradovića za šk. god. 2015./2016.

Etički kodeksi
Etički kodeks učenika Gimnazije Petra Preradovića

Etički kodeks nastavnika Gimnazije Petra Preradovića

Pravilnici
Pravilnik o kućnom (školskom) redu

Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi

Pravilnik o pedagoškim mjerama koje se izriču učenicima   Pravilnik o promicanju spoznaje o štetnosti uporabe duhanskih proizvoda za zdravlje
Pravilnik o radu knjižnice   Pravila Školskog športskog društva Gimnazije Petra Preradovića
Pravilnik o radu   Pravilnik o nabavi roba, radova i usluga bagatelne vrijednosti

Odluke i procedure
Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2016.)

Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2016.)

Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2015.)   Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2015.)
Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2014.)   Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2014.)
Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2013.)   Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2013.)
Odluka o proceduri zaprimanja računa, njihove provjere i plaćanja (2012.)   Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (naručivanje opreme/usluga/radova) (2012.)

Odluka o proceduri stvaranja obveza u školi (2013.)

Procedura o praćenju naplate prihoda (2016.)   Procedura o praćenju naplate prihoda (2015.)

Procedura zaprimanja i promjene računa (2013.)

Izvješća o provedbi ZPPI-a
Godišnje izvješće o provedbi ZPPI-a za 2016. godinu (.csv)

Godišnje izvješće o provedbi ZPPI-a za 2016. godinu (.pdf)

Ostalo