Moji korisnički podaci

Kako biste ostvarili mogućnost uvida u svoje korisničke podatke knjižnice Gimnazije Petra Preradovića Virovitica, ispunite obrazac ispod ovoga teksta.

Sa svojim se podacima možete prijaviti u sustav knjižnice Gimnazije Petra Preradovića na stranici kataloga knjižnice. Nakon što se prijavite, dobit ćete uvid u podatke te brojne mogućnosti:

Promjena osobnih podataka
Pregled knjiga koje čitam
Pregled pročitanih knjiga
Pregled pročitanih knjiga po UDK
Pregled pročitanih knjiga po predmetnim odrednicama
Rezervacija knjiga
Produljenje posudbe
Novo za mene
Upute za korisnika

Nakon obrade vaših podataka, na Vaš će e-mail stići lozinka i korisničko ime uz pomoć kojih se možete prijaviti u sustav. Lozinku prilikom prve prijave možete promijeniti.

Za sva ostala pitanja, kontaktirajte knjižničara:

knjiznica.gppv@gmail.com.

Pristup korisničkim podacima omogućen je na stranici kataloga

Napomena

Kako biste dobili svoju lozinku i korisničko ime, ispunite obrazac. Svoje ćete podatke dobiti u roku od dva radna dana na adresu e-pošte koju upišete u obrazac.

Pošaljite svoje podatke

Pristup podacima o posudbi knjižne građe

Pitanja označena znakom * su obavezna

Unos podataka