Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

> O školi  > Natječaji
18. 6. 2020.

Javni poziv vanjskim pružateljima usluga - čišćenje

1. 6. 2020.

Nastavnik/ca Likovne umjetnosti, nepuno radno vrijeme (16 sati nastave), radni odnos na neodređeno vrijeme.

Poziv na intervju

Odluka o provedbi vrednovanja

Odluka o poništenju natječaja

Nastavnik/ca Matematike, puno radno vrijeme (20 sati nastave tjedno), radni odnos na određeno vrijeme, do povratka djelatnice sa bolovanja.

13. 1. 2020.

Natječaj za popunu radnog mjesta nastavnik/ca Njemačkog jezika, nepuno radno vrijeme (11 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, do kraja nastavne godine.

Natječaj za popunu radnog mjesta nastavnik/ca Matematike, nepuno radno vrijeme (4 sata nastave tjedno), radni odnos na određeno vrijeme, do kraja nastavne godine.

Odluka o neizboru kandidata

Natječaj za popunu radnog mjesta spremač/ica, puno radno vrijeme, radni odnos na određeno vrijeme, do povratka djelatnice sa bolovanja.

Odluka o provedbi vrednovanja

Poziv na testiranje

Odluka o zasnivanju radnog odnosa

13. 12. 2019.

Javni natječaj za davanje u zakup prostora u zgradi škole (školska sportska dvorana).

Javni natječaj za davanje u zakup prostora u zgradi škole (školska kantina).

29. 11. 2019.

Natječaj: nastavnik/ca matematike, puno radno vrijeme, radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za bolovanje

5. 11. 2019.

Natječaj: profesor/ica povijesti – jedan polaznik/ca, stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa, na određeno puno radno vrijeme u trajanju od najduže 12 mjeseci.

Odluka ravnatelja

4. 10. 2019.

NASTAVNIK/CA ČEŠKOG JEZIKA PO MODELU C, nepuno radno vrijeme (2 sata nastave), radni odnos na određeno vrijeme, do kraja nastavne godine

NASTAVNIK/CA ETIKE, nepuno radno vrijeme (7 sati nastave), radni odnos na neodređeno vrijeme, probni rad 6 mjeseci

NASTAVNIK/CA HRVATSKOG JEZIKA, nepuno radno vrijeme (16 sati nastave), radni odnos na neodređeno vrijeme, probni rad 6 mjeseci

NASTAVNIK/CA POVIJESTI, nepuno radno vrijeme (14 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za rodiljni dopust

NASTAVNIK/CA SOCIOLOGIJE I POLITIKE I GOSPODARSTVA, nepuno radno vrijeme (7 sati nastave sociologije i 4 sata nastave politike i gospodarstva tjedno), radni odnos na neodređeno vrijeme, probni rad 6 mjeseci

29. 4. 2019.

Poziv na razgovor - intervju s kandidatima prijavljenima na natječaj za radno mjesto domar/ica.

15. 4. 2019.

Natječaj za popunu radnog mjesta domar/ica kotlovničar/ka, puno radno vrijeme, radni odnos na neodređeno vrijeme

1. 4. 2019.

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/profesorica njemačkoga jezika, nepuno radno vrijeme (13 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, do kraja školske godine.

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/profesorica matematike, nepuno radno vrijeme (9 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za ravnateljicu škole za vrijeme trajanja mandata.

Odluka o poništenju natječaja

22. 2. 2019.

Natječaj za izbor ravnatelja/ravnateljice škole

7. 1. 2019.

Javni natječaj za davanje u zakup prostora u zgradi škole (školska kantina).

12. 12. 2018.

Javni poziv vanjskim pružateljima usluga vanjskim pružateljima usluga održavanja škole

10. 12. 2018.

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica matematike, nepuno radno vrijeme (9 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za ravnateljicu škole za vrijeme trajanja mandata.

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica njemačkog jezika, nepuno radno vrijeme (13 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, do kraja školske godine.

27. 11. 2018.

Profesor/ica hrvatskoga jezika – jedan polaznik/ca, stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa, na određeno puno radno vrijeme u trajanju od najduže 12 mjeseci.

22. 10. 2018.

Poziv na testiranje kandidata za natječaj za radno mjesto domar/ica.

12. 10. 2018.

Natječaj za popunu radnog mjesta domar/ka kotlovničar/ka, puno radno vrijeme, radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za bolovanje.

Odluka

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica engleskog jezika, nepuno radno vrijeme (13 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, do povratka djelatnice sa rodiljnog dopusta.

Odluka

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica fizike, nepuno radno vrijeme (6 sati nastave), radni odnos na neodređeno vrijeme.

Odluka

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica matematike, nepuno radno vrijeme (9 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za ravnateljicu škole za vrijeme trajanja mandata.

Odluka

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica njemačkog jezika, nepuno radno vrijeme (13 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, do kraja školske godine.

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica povijesti, nepuno radno vrijeme (6 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za rodiljni dopust.

21. 8. 2018.

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica engleskog i njemačkog jezika, puno radno vrijeme (17 sati engleskog jezika i 4 sata njemačkog jezika), radni odnos na određeno vrijeme, do 31. kolovoza 2019. godine.

Odluka o poništenju natječaja.

Gimnazija Petra Preradovića Virovitica / Trg bana Josipa Jelačića 16, HR-33000 Virovitica / www.gimnazija-ppreradovica-vt.skole.hr / ured@gimnazija-ppreradovica-vt.skole.hr