Gimnazija Petra Preradovića

> O školi  > Natječaji
22. 10. 2018.

Poziv na testiranje kandidata za natječaj za radno mjesto domar/ica.

12. 10. 2018.

Natječaj za popunu radnog mjesta domar/ka kotlovničar/ka, puno radno vrijeme, radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za bolovanje.

Odluka

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica engleskog jezika, nepuno radno vrijeme (13 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, do povratka djelatnice sa rodiljnog dopusta.

Odluka

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica fizike, nepuno radno vrijeme (6 sati nastave), radni odnos na neodređeno vrijeme.

Odluka

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica matematike, nepuno radno vrijeme (9 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za ravnateljicu škole za vrijeme trajanja mandata.

Odluka

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica njemačkog jezika, nepuno radno vrijeme (13 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, do kraja školske godine.

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica povijesti, nepuno radno vrijeme (6 sati nastave), radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za rodiljni dopust.

21. 8. 2018.

Natječaj za popunu radnog mjesta profesor/ica engleskog i njemačkog jezika, puno radno vrijeme (17 sati engleskog jezika i 4 sata njemačkog jezika), radni odnos na određeno vrijeme, do 31. kolovoza 2019. godine.

Odluka o poništenju natječaja.

Gimnazija Petra Preradovića / Trg bana Josipa Jelačića 16, HR-33000 Virovitica / www.gimnazija-ppreradovica-vt.skole.hr / ured@gimnazija-ppreradovica-vt.skole.hr