Odbojka (ž)

Odbojkaška ekipa 2012. godine: Dorotea Matić, Petra Tudić, Ines Siladić, Sara Gondi, Marija Šutalo, Kristina Morović, Marina Mlinarić, Ivana Damjankov, Helena Bakan, Lana Lelek

Voditelj: Darko Međimorec, prof.

Stolni tenis (ž)

Rukometna ekipa (ž)

Ines Gvoić (kapetan), Tea Feketija, Andrea Jezidžić, Magdalena Bartolić, Marija Šutalo, Matea Mikolčić, Ana Krmpotić, Ivana Damjankov, Sara Špiranec, Tamara Štefanec, Daniela Petković, Ana Habijanić, Sanja Lukačević, Patricija Bajsar, Valentina Kaselj.

Voditelj: Darko Međimorec, prof.

Nogometna ekipa (m)

Filip Škaro (kapetan), Denis Buketa, Dino Cabadaj, Luka Duvnjak, Antonio Pavlović, Krešimir Vampovac, Marko Pokupić, Erblin Uzunaj, Tomislav Kožnjak, Stipe Mucak, Dubravko Benko, Filip Strunjak.

Voditelj: Josip Knežević, prof.